Feeds:
Postitused
Kommentaarid

Käbihein.

25. mail küsiti minu käest mis sinine taim see on mis meil terve õu ja metsa alune täis on? Nime ei teadnud,võisin öelda, et eks ta üks väärt taim ole! Nüüd tänu Maalehele võin öelda -see on Käbihein!

“Käbihein (Prunella vulgaris). Katab metsarada sinaka vaibana ja õitsemise ajal teda varutaksegi. On nii antioksüdant kui toonikum, kõva tegija kilpnäärmehädade korral. Mina kasutan käbiheinateed kurgu kuristamiseks ja lihtsalt suuveena. Hea abimees on ta veel mis tahes nahaprobleemide raviks. Niisama on ka ilus vaadata.”

http://www.maaleht.ee/news/mets/metsuudised/omavarutud-ravimtaimel-on-rohkem-vage.d?id=66347314

Käbihein

Käbihein

Käbihein

Käbihein

ja jälle – eesti keeles suurt midagi pole,vene keeles selle eest küllaga! nt. sellel lehel pakutakse Käbiheina teed, õpetus/info juures:

http://beruska.ru/index.php?productID=30106

http://www.belena.biz/ch/chgol.htm

nimetatakse lausa ime-taimeks:

http://www.allwomens.ru/11154-chernogolovka-obyknovennaya-ee-svoystva-i-primenenie-v-medicine.html

inglise keeles:

http://en.wikipedia.org/wiki/Prunella_vulgaris

Allergia, akne ja kandidoosi puhul!

Pärsib: pseudomonas, Bacillus typhi, E. coli, Mycobacterium tuberculi

õie essents:

Käbihein (Prunella vulgaris) – suurendab kõrgetasemeliste spirituaalsete sageduste vastu võtmist kõikidesse tšakratesse. Suurendab võimet integreerida seda tugevat kommunikatsiooni oma füüsilisse kehasse, ilma stressi kogemata,samal ajal kõiki tšakraid tasakaalustades ja joondades.
Hõlbustab maandatust ja Maa südametuksetega ühtsesse resonantsi liikumist.
Nagu olemus iseendas ütleb:
Ma olen tasakaalus ja joondunud tšakrad, mis võtavad kergusega sprituaalseid sagedusi vastu.

Meditsiinilised, toitumuslikud ja ürglooduslikud omadused:
Käbihein, põline Euraasiale, ent praegu kõigilt kontinentidelt leitav. On pikalt teatud kui üleüldine ravitseja. Kasutatakse haavade ravimisel verejooksu peatamiseks ning kudede taastumise kiirendamiseks. Alandab vererõhku ja eemaldab maksa ja sapipõie ummistusi. Käbiheinal on tugev antibiootiline toime paljude mikroobide vastu, mis põhjustavad tõsiseid haigusi. Samuti saab sellega kurguvalu korral kurku kuristada.
Sümptomid:
Kasuta käbiheina lilleessentsi, kui koged seljavalu, kaelavalu, peavalu ning kui tunned end uimaselt, ähmaselt, kehast väljas olevalt või mittemaandatuna. Abiks üleüldise kehastrssi korral, kui kohaned järsult suurenevate spirituaalsete sagedustega.
Tegevused:
Käbiheina essents joondab ja tasakaalustab kõiki tšakraid, hõlbustades su võimet võtta vastu kõrgema sagedusega energiaid, kogemata stressi. Häälestab tšakraid, hõlbustamaks informatsiooni vastuvõtmist erinevatest sfääridest – sealhulgas inglitelt, valgustatud olenditelt ja Nimetult Valguselt – ning saadavat informatsiooni kergusega integreerida. Käbiheina lilleessents suunab su keha, resoneerimaks rohkem Maa elektromagnetvälja ning selle südametuksetega. Neil viisidel mõju avaldades, tugevdab see energia liikumist, mis omakorda mõjutab selgroojoondust, liikvori (aju ümbritseb nii seest kui väljast ajuvedelik ehk liikvor.) tasakaalu ja peasisest rõhku. Need toovad omakorda kergendust peale, kaelale, seljale, puusadele ja õlgadele ning aitavad tunda end selgemalt ning oma kehas rohkem maandatuna…”

http://www.treefrogfarm.com/store/flower-essences-tree-essences/self-heal-flower-essence.html

 

Advertisements

Comments RSS

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: